Soukromý průvodce

THAJSKO

Kompletní organizace spojená s doprovodem a soukromým průvodcováním

Je Thajsko zemí vašich cestovatelských snů? Chcete do Thajska konečně vyrazit, ale nemáte dost odvahy jet na vlastní pěst? Pokud ano, tak mě neváhejte kontaktovat! O vše se postarám – Thajsko znám jako své boty včetně aktuálních podmínek pro cestování.

V Thajsku jsem pracovně pobyl několik sezon. Mým úkolem bylo dobře se postarat nejen o českou residenci na ostrově Koh Samui, ale hlavně o české klienty přijíždějící na ostrovy Koh Samui, Koh Phangan, Koh Tao a Koh Lanta. Později jsem své působení rozšířil nejen po celém Thajsku, ale i do okolních zemí, jako například do Kambodži, Indonésie, Nepálu, Vietnamu, nebo na Sri Lanku.

Jako soukromý průvodce působím v Thajsku od roku 2013. Specializuji se hlavně na jižní Thajsko, tedy Thajský záliv, ale i západní andamanská pobřeží v čele s ostrovem Koh Lanta. 

Mé služby jsou vhodné pro skupiny lidí, kteří do Thajska chtějí vyrazit za zábavou, poznáním, odpočinkem u moře, skvělým jídlem, ale i pro rodiny s dětmi, partu mladých lidí, kteří chtějí zažít pověstný, thajský noční život, nebo pro ty, kteří se chtějí více přiblížit buddhistické kultuře. A hlavě pro všechny, kteří chtějí poznat autentické Thajsko – jinak a lépe než s cestovní kanceláří. Společně se vyhneme hlavním turistickým cílům, přeplněným plážím a místům bez atmosféry.

Během 2 – 3 týdnů navštívíme tři různá místa (ostrovy) a každý z nich důkladně prozkoumáme. Základnu budeme mít vždy v prověřených resortech, nebo bungalovech. Jejich výběr bude záležet čistě na Vás. Můžu nabídnout ubytování jakéhokoliv tipu od jednoduchých eco resortů, po luxusní villy s bazény.
Můj cíl je prostý, poskytnout Vám zážitky, na které nezapomenete.

Jak to celé probíhá?
Nejprve si uděláme 2 – 3 cca dvouhodinové schůzky, kde mi povíte vaše představy o vaší ideální dovolené. Vše probíhá individuálně na míru podle vašich představ. Ve chvíli kdy se domluvíme na itineráři začnu okamžitě vše připravovat.

Výhody:
Moje nepřetržitá přítomnost. Zájezd opravdu na míru. Autentické Thajsko.

Zařídím pro vás:

  1. Kompletní servis – organizace + doprovod + soukromé průvodcování – nepřetržitá asistence po celou dobu pobytu.
  2. Mezinárodní Letenka.
  3. Ubytovaní se snídaní v prověřených resortech.
  4. Výlety dle výběru s mým průvodcováním.
  5. Transfery – po Thajsku mezi ostrovy (místy) – katamarány, privátní minibusy, vnitrostátní letenky.

Ideální počet: 6 – 8 lidí
Ideální délka pobytu: 16 – 22 dnů 

„Cestování je jediná věc, kterou koupíte a udělá Vás bohatší“

Lukáš Socha